19 Mayıs etkinliklerinin iptal edilmesi


Mouse0270

arco

157 gün önce

 İstanbul valiliği, Beşiktaş belediyesinin hazırladığı 19 Mayıs törenlerini iptal etti. "komu düzeni bozulacak" diye saçma bir sebep uydurdular.

Edit : Resimdeki yazı okunmuyor

 

10 mayıs

Mouse0270

birkedigordumsanki

157 gün önce

 Hiç şaşırmadım. Her ulusal bayramı saçma bir mazeret uydurup iptal ediyorlar. Bu iktidar için adet haline geldi. 

Mouse0270

aksi oksidan

157 gün önce

 19 mayıs dediğiniz zaman illa tören olması gerekmiyor. Beni yanlış anlamayın tabi ki bu durum çok aykırı bir durum ama gerçek 19 mayıs insanın kalbindedir. Her ne kadar törenler iptal edilse bile Atatürk'ün varlığı, görüşleri, getirdiği yenilikler, bayramları ve her şeyi kalbimizde yaşıyor. Bayramları iptal etseler bile Atatürkü hiç bir zaman unutturamazlar. Ben her 19 mayısta evimin balkonuna bayrak asıyorum ve kendim anarak kutluyorum. Törenleri iptal etseler ne yazar.

Mouse0270

polyana

157 gün önce

 Yapmaya çalıştıkları şeyi aslında beceremeyecek olmaları beni güldürüyor. Unutmayın geçen sene de aynı olay olmuştu ama binlerce insan anıtkabire yürüyüş yaparak kutlamışlardı. Ne yapmaya çalışırlarsa çalışsınlar (bkz:çokta sikimizde)

Mouse0270

bachtıkara

157 gün önce

  Ankara'da yine Anıtkabire yürüyüş olursa polisler yine biber gazı sıkacaktır hiç şaşırmam. Hiç şaşırmayın, cumhuriyet kurulduğu günden itibaren yıkmak isteyen saltanat düşkünü yavşaklar hep vardı ve hep olacak. Törenler iptal olmuş falan bunlar hep hikaye önemli olan bu özel günleri yüreklerimizde yaşatmak ve atatürkle ilgili herşeyi çocuklarımıza aşılamak ki yeni nesilde unutmasın kalbinde yaşatsın. (bkz:balkona türk bayrağı asmaya devam) hemde üzerinde ATATÜRK resimli.

Mouse0270

why hi one why

157 gün önce

kamu düzeninin bozulması nedeni nedir ya, o zaman 15 temmuzda olan darbe dalgasının kutlamaları da yasaklanmalı sonuçta o kutlamalar kamu düzenini daha çok bozuyor.

Mouse0270

fırçası olmayan ressam

157 gün önce

Adama sorarlar kardeş, götünüz sıkıştığında insanları sokaklara davet etmek, her osmanlı tarzı grupları otobüslerle taşıyarak alanlara götürüp miting yapmak ve seçimler zamanı yaptığınız mitinglerde insanlara para verip mitinge katılmalarını sağlamak kamu düzenini bozmak değil mi ?  

Mouse0270

ilteris

156 gün önce

Atatürk'ü silmek istiyorlar ancak kökten ve hızlı olamayacağından önce onun armağan ettiği ulusal bayramlardan başladılar. Daha önceden Kut-Ül amare kutlamaları da vardı artık yok. Şimdilerde ise Başkomutan sıfatı ile Atatürk ün sıfatlarına erişmeye çalışıyorlar. Başarabilecekler mi ? Tabiki de hayır. Atatürk bir ulusun bir asrın geleceğini kurtarmışken o kurtulan neslin içinden çürükler de çıksa sindirmeyi başaramayacaklar. Sadece gülüyorum  . . .

Ödülü kazanan ilk 3 üye

İlk üçe girenler

Yeni etiketler

anaket etiket proje öğrenci instagram nedir soyutlama Soyut çalışmak ders suriyeli suriye mülteci tanım internet muhabbet üniversite eğitim pskiyatri psikoloji dmitry kabalevski kimdir

Tüm hakları saklıdır.

info@sanatsozluk.com

Kullanım koşulları